Jak w temacie. Przy próbie diagnozy nie może nawiązać połączenia z FMR (komputerem pod skrzynką bezpieczników) ani z PLD (komputerem na silniku). Po przekręceniu kluczyka rozrusznik raz "stuknie" i tak po 1 sek trzymania kluczyka zaczyna kręcić lecz nie odpala. Po przekręceniu stacyjki w pozycję zapłonu nie świeci kontrolka EDC, żarówka dobra. Wiązki przepatrzone, złącza na komputerach bez korozji, Czyżby któryś komputer padł?