Witam.
Zrobił mi się taki problem z moim Vario 614D.
Mianowicie silnik przerywa, na początku było to podczas jazdy, na sekundę przerwał, zaświeciło się EDC ale momentalnie zgasło i pracował wzorowo.
Zaczęło się to pogłębiać i teraz jest tak że zapali z plaka ale bardzo przerywa, tak przebiera, nie reaguje wtedy na pedał gazu, jak złapie obroty to chodzi już w miarę ok na stabilnych obrotach, od czasu do czasu przerwie, ale jak chce się wystartować to już jest masakra, skacze jak koń.
Jest na warsztacie, sprawdzili mu elektrykę i wszystko ok ale problem jest nadal.
Może ktoś ma jakiś pomysł?
Zrobił mi się taki problem z moim Vario 614D.
Mianowicie silnik przerywa, na początku było to podczas jazdy, na sekundę przerwał, zaświeciło się EDC ale momentalnie zgasło i pracował wzorowo.
Zaczęło się to pogłębiać i teraz jest tak że zapali z plaka ale bardzo przerywa, tak przebiera, nie reaguje wtedy na pedał gazu, jak złapie obroty to chodzi już w miarę ok na stabilnych obrotach, od czasu do czasu przerwie, ale jak chce się wystartować to już jest masakra, skacze jak koń.
Jest na warsztacie, sprawdzili mu elektrykę i wszystko ok ale problem jest nadal.
Może ktoś ma jakiś pomysł?