Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Actros 2644 - ciężko działające sprzęgło

21 Sie 2013 17:10 3585 6
  • Poziom 9  
    Witam posiadam mercedesa actrosa 26644 z 2005 r mam problem tego typu że sprzęgło działa z oporem tak jakby stawało się twarde do tej pory został wymieniony zawór powietrzny który puszcza powietrze na butle z której zasilane jest sprzęgło pomogło to tylko na chwile i dalej problem sie pojawił proszę o wasze sugestie. Czy dalej iśc w kierunku słabego zasialania powietrzem sprzęgła czy to moze wina wysprzęglika?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Powiem tak jest to nie typowa sytuacja dzisiaj np. sprzęgło chodziło bez zarzutu ale pod koniec dnia znowu stawiało opór dzieje się tak do 6 biegu i tak kilka centymetrów idzie lekko a później stawia opór więc to chyba nie jest zużyte sprzęgło ? pewnie ten zawór jest źle wyregulowany co o tym myślisz ?
  • Poziom 38  
    Będziemy myśleć, jak zmierzysz manometrem ciśnienie idące do wspomagania sprzęgła.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Specjalista - układy wtrysku Diesel
    Najczęściej wina jest w zaworze przekaźnikowym w serwie Do wymiany serwo po uprzednim sprawdzeniu stanu widełek.
  • Poziom 9  
    Jeśli była by to wina zaworu przekaźnikowego na serwie to biegi by nie wchodziły a tu tylko pedał sprzęgła twardnieje, winą jest najprawdopodobniej źle wyregulowany zawór czterodrożny. Mam jechać do mechanika to mi wyreguluje zobaczymy jakie bd efekty dam znać.