Witam.
Mam w planach założenie turbosprężarki do silnika John Deere dps4045 po konsultacjach z serwisem wiem, że mogę to zrobić bez obaw. Turbo będzie pochodziło właśnie z takiego silnika. Tutaj pytanie jak zwiększyć dawkę paliwa w pompie stanadyne. Obecnie wg mnie coś jest nie tak, otóż obciążenie silnika nie powoduje zadymienia z rury wydechowej a po prostu schodzi z obrotów i bardzo łatwo go zdławić. Wygląda to tak jak by korekcja dawki była zablokowana i obciążenie silnika nie powoduje jej zwiększenia.
Czy da się zwiększyć dawkę paliwa w tej pompie bez wizyty u pompiarza? Jest to pompa sterowana tylko i wyłącznie mechanicznie do silnika 4 cylindrowego.
Mam w planach założenie turbosprężarki do silnika John Deere dps4045 po konsultacjach z serwisem wiem, że mogę to zrobić bez obaw. Turbo będzie pochodziło właśnie z takiego silnika. Tutaj pytanie jak zwiększyć dawkę paliwa w pompie stanadyne. Obecnie wg mnie coś jest nie tak, otóż obciążenie silnika nie powoduje zadymienia z rury wydechowej a po prostu schodzi z obrotów i bardzo łatwo go zdławić. Wygląda to tak jak by korekcja dawki była zablokowana i obciążenie silnika nie powoduje jej zwiększenia.
Czy da się zwiększyć dawkę paliwa w tej pompie bez wizyty u pompiarza? Jest to pompa sterowana tylko i wyłącznie mechanicznie do silnika 4 cylindrowego.