Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Mitronik
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HD6000, nie łączy się z telewizorem sony brawia

Mateorix 09 Sty 2014 15:46 1497 9
  • #1 09 Sty 2014 15:46
    Mateorix
    Poziom 6  

Witam
    Bardzo Was proszę o rozwiązanie problemu jaki mam u siebie. Jesteście z wiekszzym doświadczeniem niż ja, nie moge sobie poradzić z n/w sytuacją.
    Posiadam dekoder polsatu HD6000, telewizor Sony brawia 32', denon AVR x1000 oraz denon DBT1713UD spięte wszystko ze soba przez HDMI
    Całość chodzi fajnie ale mam problem z załączaniem telewizji.
    Włączam tel, dekoder, denon x1000, ustawiam na pilocie SAT i ..............
    ciemny ekran, w górnym lewym rogu widac rozdzielczość, kropki i próbuje się połączyć z dekoderem. Jak wył i wł wtyczke zasilania dekodera łączy się od razu.
    Dodam że normalnie działa OK, tylko taki manewr trzeba zrobić na poczatku. Rozdzielczość mam ustawiona na 720dpi.
    Co robić PANOWIE ????

0 9
  • Mitronik
  • #3 09 Sty 2014 20:10
    Mateorix
    Poziom 6  

Tak, przekładałem kable HDMI pomiędzy urządzeniami i kable sa OK, bo na każdym dekoder w połączeniu bezpośrednim z TV działa. Kabel to 1080p 1.3C.
    Dekoder multi room przekładałem z głównym i też działał wiec to nie wina dekodera.

0
  • Mitronik
  • #5 09 Sty 2014 22:08
    Mateorix
    Poziom 6  

Załączam TV, amplituner, dekoder i dopiero się pojawia ten problem.

0
  • #7 09 Sty 2014 23:06
    Mateorix
    Poziom 6  

TV podłączone do amplitunera kablem HDMI do gniazda monitor.
    Z amlitunera z gniazda CBL/SAT idzie HDMI do dekodera. Z Amlitunera idzie tez kabel HDMI do BLURAYa.
    Przesyłam zdjecia tego co mam. Pierwsze zdjecie pokazuje amplituner z gniazdami, drugie dekoder, trzecie TV i czwarte to co pokazuje amplituner jak sie na pilocie włączy CBL/SAT.

0
  • #9 09 Sty 2014 23:34
    Mateorix
    Poziom 6  

Ale gdzie jest problem w połączeniach czy ustawieniach amplitunera ?
    Skoro działa z TV tylko trzeba wył i ponownie zał dekoder to coś chyba z tym sygnałem jest nie tak....

0
  • #10 18 Sty 2014 20:56
    kac89
    Poziom 1  

Spróbuj wejść w ustawienia amplitunera, wejścia, wybór wejść dać tryb dekodowania na PCM. Powinno zadziałać

0