Zrobiłem prostownik z załącznika....i zonk nie działa. Wstępne uruchomienie wg wskazówek z instrukcji i jest problem bo napięcie na bazie t1 wynosi około 12Vtak jak na kolektorze t2...reszta w porządku. Pomyślałem: a nóż zadziała, podłączyłem do sieci, zaciski sru na akumulator i nie ładuje...prąd nie płynie napięcie pomiędzy klemami wynosi okolo17V
HELP
HELP