ładowarka .... hm.... zalezy bo trzeba bedzie wyciagnac jezeli chodzi o nokie to co jest w srodku nie liczac akumulatora 9kto rozbierał baterie noki wie o co biega
podlaczalem juz nokie przez kabelki z innej bateri ale proponuje ci pozyczyc od kogos baterie.najpewniejszy i najbezpieczniejszy sposob a jak dobrze zagadasz to i napewno w jakims komisie ci na chwilke pozycza.
ale to było miesiąc temu chłopie zresztą trzeba by ustawić dwa napięcia z czym sie wiążą dwa zasilacze lub jeden z rozdzielaczem Heh zamknijmy już ten temat
chemik_16 jakie znowu dwa zasilacze. Mam zasilacz serwisowy ustawiam na nim odpowiednia napiecie podlanczam kable pod styki bateri i telefon hula. wiekszosc telefonow tak sie odpali,
Jak wyjmujesz baterię to są tam 3 lub 2 widoczne styki, podłącz kabelkami z ładowalri prosto do tych styków, napięcie bedzie szło z ładowarki prosto do komórki. Pozdrawiam
Z Nokii odpali jedynie 3210, bo nie ma styków btemp oraz bsi. Aby odpalić Nokię potrzebna jest bateria - układ kontrolny z baterii. Można ze spokojem wyrzucić ogniwa i podpiąć zasilanie w miejsce ogniw. 100%, że poprawnie zadziała.
Zarejestruj konto, Zaloguj się i bądź aktywny na forum, a wtedy reklamy nie będą się pojawiać. Otrzymaj punkty za rejestrację oraz odpowiedzi.
✨ Możliwe jest uruchomienie telefonu bez baterii, podłączonego jedynie do ładowarki lub zasilacza, jednak zależy to od modelu telefonu. W niektórych modelach, np. Motorola, można zasilić telefon bezpośrednio z ładowarki lub zasilacza serwisowego ustawionego na odpowiednie napięcie i ograniczenie prądu. W przypadku telefonów Nokia, np. modelu 3210, brak styków BSI i BTemp umożliwia uruchomienie bez baterii, podłączając zasilanie bezpośrednio do ogniw, po usunięciu ich zawartości. W innych modelach Nokii bateria jest niezbędna ze względu na układ kontrolny baterii. Alternatywnie można użyć kondensatora o pojemności powyżej 1000 µF (np. 2100 µF) jako bufora energii, podłączonego wraz z ładowarką, co pozwala na krótkotrwałe uruchomienie telefonu. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest jednak użycie oryginalnej baterii lub pożyczonej na czas testu. Podłączenie zasilacza wymaga precyzyjnego ustawienia napięcia i podłączenia do odpowiednich styków baterii. Wygenerowane przez model językowy.