Pralka Amica AWST10L wyświetla po ok. 5 minutach o początku prania (jakikolwiek program) kod błędu, którego nie ma w instrukcji.
Lampki wyglądają następująco (od lewej):
płukanie extra - świeci na żółto
włączenie wirowania - świeci na żółto
start/pauza - świeci na czerwono
power - nie świeci.
I teraz pytanie - czy kod ten wskazuje na uszkodzenie modułu (jak widzę po tematach na forum najczęstsza przyczyna) czy grzałki czy jeszcze czegoś innego...
Dziękuje za jakąś podpowiedź.
Lampki wyglądają następująco (od lewej):
płukanie extra - świeci na żółto
włączenie wirowania - świeci na żółto
start/pauza - świeci na czerwono
power - nie świeci.
I teraz pytanie - czy kod ten wskazuje na uszkodzenie modułu (jak widzę po tematach na forum najczęstsza przyczyna) czy grzałki czy jeszcze czegoś innego...
Dziękuje za jakąś podpowiedź.