Witam,
Ponieważ po zakupie autka dla mojego 6 letniego syna, okazało się, że sąsiedzi wytrzymali tylko dwa dni jazdy, postanowiliśmy ulżyć ich cierpieniom i przerobić buggy na elektryczne.
Zakupiłem zestaw silnik + sterownik + manetkę gazu wszystko na 48V 1000W
Do tego zębatki z przełożeniem 1:5 i łańcuch
Akumulatory to 4 x 12V 20Ah żelowe
Niestety podczas jazdy próbnej okazało się, że silnik bardzo się nagrzewa, czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jaka może być przyczyna ?
Masa pojazdu z akumulatorami i dzieckiem to około 130 kg, pojazd ma z tyłu sztywną oś i wszystkie koła osadzone na łożyskach więc opory toczne są niewielkie.
Ponieważ po zakupie autka dla mojego 6 letniego syna, okazało się, że sąsiedzi wytrzymali tylko dwa dni jazdy, postanowiliśmy ulżyć ich cierpieniom i przerobić buggy na elektryczne.
Zakupiłem zestaw silnik + sterownik + manetkę gazu wszystko na 48V 1000W
Do tego zębatki z przełożeniem 1:5 i łańcuch
Akumulatory to 4 x 12V 20Ah żelowe
Niestety podczas jazdy próbnej okazało się, że silnik bardzo się nagrzewa, czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jaka może być przyczyna ?
Masa pojazdu z akumulatorami i dzieckiem to około 130 kg, pojazd ma z tyłu sztywną oś i wszystkie koła osadzone na łożyskach więc opory toczne są niewielkie.