Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zmiana butli lpg wraz z wielozaworem podpięcie wskaznika poziomy gazu

27 Kwi 2014 17:13 5637 7
  • Poziom 7  
    Witam!
    Moja homologacja na butle niedługo się kończy, zakupiłem butle 2 letnia wraz z wielozaworem i gazem w środku. chciałbym butle podmienić bez wyciągania wielozaworów. Mam problem mianowicie stara butla ma wskaźnik zegarowy brc wbudowany w wielozawór z którego wychodza dwa kabelki i idą do wskaznika przy keirownicy. Nowa zaś ma czujnik z którego wychodzą dwa kabelki (jeden na masę wielozaworu drugi szedł pewnie w wiązkę do wskaznika przy kierownicy. Da się to jakoś podpiac zeby po zmianie butli wskaznik przy kierownicy pokazywał właściwy poziom paliwa?

Dodano po 5 [minuty]:

zmiana butli lpg wraz z wielozaworem podpięcie wskaznika poziomy gazu tak wygląda wskaznik przy starej butli a to co jest przy nowym wielozaworze ma podobny kształt i wychodzą z niego 2 kabelki tak jak pisałem jeden na masę drugi wolny
  • Poziom 7  
    właśnie znalazłem na internecie tylko mało wyraźne, chyba ze można podmienic wskazniki bez upuszczania gazu z butli zmiana butli lpg wraz z wielozaworem podpięcie wskaznika poziomy gazu ??
  • Poziom 7  
    Pan ladamaniac wie coś na ten temat?
  • Poziom 38  
    Niewiele z tego zdjęcia widać, czujniki poziomu gazu można zmieniać na uzbrojonym zbiorniku, Pod czujnikiem masz ściankę mosiężną a pod nią sprzegło magnetyczne.
  • Poziom 7  
    Zdemontowałem czujnik z nowego wielozawodu, jak tylko się uda wstawię fotkę ale najwyraźniej to jakaś tandeta. Dziś zamontowałem nową butlę, jest jakiś sposób na sprawdzenie szczelności zarobionych końcówek w domowych warunkach? Nigdzie nie słychać gazu, nie czuć go, na łączeniach nie siada szron, nie są zimne itp.

No i jest i zdjęcie, wątpienie zęby ten syf potrafił coś wskazywać ale prosze o jednoznaczną ocenę.
  • Poziom 7  
    i da się go podpiąć pod taką centralkę żeby uzyskać miganie gdy będzie rezerwa lub żeby przynajmniej zgasły kontrolki na rezerwie bo obecnie, gdy nie mam wskaźnika świeca się wszystkie jakbym miał zatankowane do pełna.
    zmiana butli lpg wraz z wielozaworem podpięcie wskaznika poziomy gazu