Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Kupię] Regulator obrotów silnika trójfazowego 1,5kW

bednarus3 06 Maj 2014 15:45 2067 9
    bednarus3
    Poziom 8  
    Wejście: trójfazowe
    Wyjście: trójfazowe
    Mos silnika: 1,5kW
    Im mniej skomplikowany regulator tym lepszy.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    bednarus3
    Poziom 8  
    Szukałem falowników w sklepach internetowych i na znanym portalu aukcyjnym, niestety żadnego interesującego mnie nie znalazłem. Wszystkie były wyposażone w moduły umożliwiające podpięcie falownika w system automatyki oraz dodatkowe wejścia/wyjścia cyfrowe i analogowe. Mi jest potrzebny taki co ma trzyfazowe wejście, trzyfazowe wyjście i wielkie pokrętło, żeby pan Czesio mógł wygodnie ustawić dowolną prędkość obrotową silnika.
    azibik
    Poziom 32  
    Praktycznie każdy falownik ma możliwość podłączenia zewnętrznego potencjometru do regulacji prędkości.Takie rozwiązanie jest lepsze niż wewnętrzny potencjometr/zużyje się ,falownik do naprawy/a tak to sami wymieniamy potencjometr.Przykładowo LG
    bednarus3
    Poziom 8  
    Naprawdę nie ma nic prostszego? Chodzi o to, że taki falownik np.: LG to strzelanie z armaty do komara. W tej maszynie jest sinik 3F, wielka misa i mieszadło. No i Pan Czesio oczywiście.
    tos18
    Poziom 38  
    Opcja 1 - falownik (jak pisali koledzy) nawet najprostszy ma wejście na potencjometr i zapewni optymalne sterowanie silnikiem (rozwiązania prostsze nie są tańsze a gorsze).

Opcja 2 - wariator - regulowana przekładnia mechaniczna.
    bednarus3
    Poziom 8  
    To poproszę o podanie konkretnego, najprostszego modelu, bo ja szukam i szukam i jakoś nie mogę trafić na falownik trzyfazowy 1,5 kW w cenie 600 zł. Najlepiej jeszcze jakby ktoś miał taki na sprzedaż, używany w dobrej cenie. Mój szef liczy każdy grosz, a ja tracę czas na coś czym się w tej firmie nie zajmuję.
    Czy falownik moeller ra-m02.1-d4/c2-060 spełnia moje wymagania?
    bednarus3
    Poziom 8  
    Falownik został zakupiony.
    Dziękuję za pomoc