Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamjejku co za bajzel napisał:Moim zdaniem brak synchro pionowego i trzeba podkręcić podkówką.
G4-TV napisał:
Wątpię czy tam jest do czego.
Darek.S napisał:A może odwinąć trochę drucika z G4-TV Pisze zupełnie na poważnie aczkolwiek nie wprost. Rok temu było o tym. Lica nie lica
acsz napisał:Naprawa matryc jest tematem drażliwym na tym forum