Witam, niedawno za poradą jednego z kolegów na forum wyczyściłem przepustnicę w moim autko, w związku ze spadaniem obrotów. Przy oazji obejrzałem filtr powietrza, i wydaje mi sięże należałoby go wymienić... Moje pytanie odnosi się do rodzaju filtra, ponieważ ma on kształt owalny, nieosłonięty z góry, a kiedy patrzę na oferty, np w sklepach wysyłkowych, większość filtrów jest jakichś trapezowych i niby do tego modelu, tylko że ja nie wiem jak to tam wpasować?!? teraz się takie robi?? Pozdrawiam Serdecznie, B_zet!