Dzień Dobry mam problem z Zasięgiem oraz prędkoscią mojego internetu[WIFI] mam 2 laptopy w pokoju gdzie znajduje się AP TP-LINK TW-WA500g i wszystko ładnie pięknie. Problemy są z WIFI na dole(dom piętrowy) w kuchni i salonie. W kuchni wifi niby znajduje ale zanim załaduje sie strona to minie bardzo duzo czasu albo jest 0.01 kb/s, w salonie zasięg jest idealny ale prędkosc 3x mniejsza niz w pokoju gdzie mam AP.
Informatyk doradził mi abym kupił router z 2 antenkami i podłączył komputery kablem a ap zniósł na dół. Zadziałało by to jesli tak jaki router? i mogłby mi ktoś powiedziec jak skonfigurować te urządzenia
bo chyba IP musi byc takie samo czy cuś nie znam sie na tym za dobrze.
Czy macie moze jakieś inne propozycje jak to zrobic ?
Pozdrawiam
Informatyk doradził mi abym kupił router z 2 antenkami i podłączył komputery kablem a ap zniósł na dół. Zadziałało by to jesli tak jaki router? i mogłby mi ktoś powiedziec jak skonfigurować te urządzenia
Czy macie moze jakieś inne propozycje jak to zrobic ?
Pozdrawiam