Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Sprzedam routery LTE Netgear LBR20+ satelity RBS40/RBS50/RBW30

matek451 16 Feb 2022 08:34 16323 0
 • #1
  matek451
  Level 43  
  Sprzedam routery LBR20. To zaawansowany router z wbudowanym modemem LTE firmy Netgear.. https://www.netgear.com/images/datasheet/orbi/LBR20.pdf
  Posiada wbudowany modem LTE 18 kat. firmy Quectel EG-18EA
  , agreguje 4 pasma LTE MIMO4X4, QAM256, specyfikacja https://cacombos.com/device/LBR20 .
  Współpracuje z sieciami LTE wszystkich polskich operatorów, obsługuje agregacje pasm we wszystkich kombinacjach pasm LTE. Szczególnie przydatny gdy mamy dostęp do stacji bazowych z agregacja 4 pasm LTE w modulacji QAM256, co pozwala uzyskiwać na DL prędkości 300-400Mb/s https://www.speedtest.net/result/a/7794428664
  Posiada zaawansowane WebUI i zaawansowane funkcje sieciowe, dwa porty LAN Gigabit ETHERNET, z czego jeden z nich może pełnić rolę WAN. Router posiada funkcję fail over czyli w przypadku korzystania z portu WAN jako łacze zapasowe wykorzystuje modem LTE, oczywiście mozna korzystać tylko z internetu mobilnego na karcie SIM a port WAN wykorzystywać jako LAN.
  Obsługuje zaawansowane WiFi w AC2200 , jest routerem MESH, posiada dedykowane radio na 5GHz do komunikacji pomiędzy satelitami, moze tez korzystać z backhaul do sateli po kablu ETHERNET.
  Charakteryzuje się bardzo dobrym zasięgiem sieci WiFi.
  Routery firmy Netgear sa znane z niezawodności oraz pełnego wsparcia producenta, otrzymują na bieżąco aktualizację FW, polecane dla wymagających użytkowników.
  LBR20 jest odpowiednikiem dla Huawei B818 ale posiada dużo bardziej zaawansowane ustawienia sieciowe, lepszy zasięg WiFi oraz pełnowartościowy MESH. A przede wszystkim dużo lepsze wsparcie producenta i aktualizacje softu.
  Współpracuje z większością satelitów MESH Netgeara, sprawdziłem sam z RBS20, RBS40,RBW30 czyli satelitami AC2200 oraz z RBS50 w AC3000.
  Całość dopełniają dwa solidne złacza anten zewnętrznych typu SMA, LBR20 działa na nich z polecanymi antenami zewnętrznymi w zakresie 800-2600MHz.
  Sprzedawane routery pochodzą ze zwrotów klienckich, są w doskonałym stanie.
  Osobiście testuję je u siebie na kartach wszystkich operatorów, posiadają najnowsze FW oraz soft dla modemu EG-18EA.
  Konfiguruję je na życzenie klienta, zapewniam wsparcie przedsprzedażowe oraz dalszą opiekę i pomoc w razie problemów podczas użytkowania.
  . Przed zakupem oczywiście doradzam w kwestii wyboru operatora , anteny zewnętrznej , w razie problemów rozwiązuję je. Zainteresowanych zapraszam na PW.
  Dla użytkowników forum cena 1100 zł.
  W przeciwieństwie do handlarzy z Allegro udzielam 6 m-nej gwarancji na zakupiony router, u nich wynosi ona 14 dni.
  Szczerze polecam, sam użytkuję kilka. Korzystam praktycznie z wszystkich najnowszych routerów i CPE 5g/LTE od ZTE, Huawei więc mam porównanie co do ich jakości oraz LBR20.
  Dla zainteresowanych rozszerzeniem sieci WiFi poprzez MESH oferuję też satelity zgodne z LBR20 czyli wymienione w tytule RBS40, RBS50 i RBW30, są niezwykle trudne do kupienia, praktycznie tylko w ofercie z routerami DSL.
  Kompletny zestaw LBR20 plus jedna lub dwie satelity jest w stanie zapewnić zasięg WiFi w duzym domu i na zewnątrz.
  System MESH działa z backhaul po WiFi na dedykowanym dodatkowym kanale 5GHz lub po kablu Ethernet, obsługuje fast roaming.