Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes Sprinter nie Gaśnie

TomaszS1986 20 Jun 2014 13:00 2544 6
    TomaszS1986
    Level 2  
    Witam mam taki problem z moim sprinterem 2,3d a mianowicie po przekreceniu kluczyka nie gaśnie a jak go odpale to słychac jak by leciało gdzies powietrze szukałem ale nie moge tego nigdzie znalesc moze ktos miał podobny problem i wie gdzie szukac pozdrawiam
    adam158
    Level 22  
    a co to za sprinter i jaki motor przecież sprintery miały silniki 2,9
    zapewne masz gaszenie podciśnieniem , siłownik podciśnieniowy zamyka dzwignię przyspieszenia na pompie wtryskowej, układ podciśnieniowy się rozszczelnił , tam gdzie syczy napraw, wróci wszystko do normy
  • Helpful post
    merc124t
    Level 17  
    Witam tak jak kolega pisał wcześniej gdzieś się rozszczelnił układ ,przeważnie na tych łączkach gumowych tzw trójnikach oraz zobacz przy reflektorach bo podnoszenie też nasz pneumatyczne lub uszkodził się sam "gaśnik zamontowany w pompie wtryskowej"
    jokerro
    Level 34  
    Zazwyczaj problem pod dechą
    szymon198312
    Level 30  
    Jeśli 2.3 to raczej przy stacyjce rozlaczyly się podciśnienia. Jeśli nie to najlepiej od stacyjki przedmuchac sprężonym powietrzem i ewentualnie słuchać gdzie ucieka. Czasami też potrafią się zapchac
  • Helpful post
    Jackall
    Level 27  
    Pod stacyjką lub pokrętłem regulacji reflektorów. Jakby było pod maską, to nie usłyszałby syczenia.
    TomaszS1986
    Level 2  
    udało sie wyskoczył wężyk od regulacji Świateł dziękuje bardzo pozdrawiam