Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Massey Ferguson 3070 kręci lecz nie zapala

22 Cze 2014 20:42 2775 5
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem z ciągnikiem Massey ferguson 3070, pracował normalnie tylko zaczoł ciezej zapalac za kazdym razem az pewnego dnia w siadam do niego i nie chce zapalic, kręci normalnie paliwo podaje z tłumnika puszcza dym lecz nie zapala dodam ze układ był odpowietrzany, pompka zasilająca nowa, pompa paliwowa była sprawdzana, filtr paliwa był wymieniony i nadal to samo, jesli ktos wie to prosze o jakąkolwiek pomoc
  • Poziom 2  
    chciałbym jeszcze dodac ze po przekreceniu kluczyka raz nie zapala mi sie kontrolka zając która znajduje się przy dzwigniach zmiany biegów a tego co mi sie kojarzy to chyba powinna sie zaswiecic? moze ktos wie jak to działało?
  • Moderator Samochody
    Jak dymi a nie zapala - za małe obroty silnika krótko mówiąc. Żeby odpalił, trzeba wtryskiwacze przejżeć - albo one "się skończyły", albo silnik nagle stracił kompresję. Z zaciągu powinien odpalić.
  • Poziom 33  
    Tylko jak zrobic zaciąg,jesli skrzynia na niepracującym silniku nie ma zacisnietych sprzegieł na power shiftach? Tryby nie połączone z wałkami bo nie ma cisnienia oleju i skrzynia nie przenosi napędu... .
    Kolego Dawid próbowałes uruchomic na Plaku?
    Jakby co to jest serwisówka.
  • Poziom 2  
    zaprowadziłem maseya do mechanika i okazało sie z wydmuchło uszczelke pod głowica, a na dodatek ktos wczesniej załozył mu uszczelke od ciagnika same. Dziekuje i zamykam temat:)>