Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Saeco Via Vento de Luxe - Woda nie przepływa przez ekspres.

IreuN 29 Jun 2014 12:56 2178 4
    IreuN
    Level 10  
    Witajcie, mam taki problem jak to w temacie, ptóbowałem adkamienić go (kwaskiem cytrynowym :D ) niestety nadal nic z tego nie leci, no może oprócz paru kropel, pompa działa, tzn slychać jak buczy, ale tak samo jak zwykle, w dźwięku nie zmieniło się nic..

Możecie podpowiedzieć co robić? Czy to ta pompa juz wysiadała czy coś się zatkać mogło?

PS: Próbowałem ten ekspres rozrkęcić ale be skutku, mozecie powiedzieć jak to zrobić? Chyba trzeba odkręcić te maleńkie śrubki od dołu.. Dobrze myślę? (Zdęcia zamieszczam..)

Saeco Via Vento de Luxe - Woda nie przepływa przez ekspres.Saeco Via Vento de Luxe - Woda nie przepływa przez ekspres.

Z góry dziekuję za pomoc.
    IreuN
    Level 10  
    MDD wrote:
    1-2 śruby z lewej 2 śruby z prawej.
    2-Ja to robię octem.
    3-Czy nie jest zapowietrzony.

1. Jeśli już to 3 z lewej (?)
    2. W instrukcji wyraźnie pisze, aby nie używać do tego octu.
    Saeco Via Vento de Luxe - Woda nie przepływa przez ekspres.

3. A możesz bardziej szczegółowo to opisać?
    IreuN
    Level 10  
    Wybaczcie za taki odkop, ale w końcu zabrałem się za rozkręcenie tego ekspresu. Załączyłem ekspress bez obudowy, wydaje dziwne dźwięki w okolicach pompy i wydaje mi się, że to ona padła.

Może ktoś to potwierdzić? Polecacie wymienić pompę czy może już cały ekspress? Wydaje mi się, że swoje już wysłużył.
    krfel
    Level 10  
    czy udało się naprawić? mam takie same objawy aczkolwiek jak odczekam dzień to zacznie dzaiłać a za jakiś czas znowu nie działa.
    IreuN
    Level 10  
    krfel wrote:
    czy udało się naprawić? mam takie same objawy aczkolwiek jak odczekam dzień to zacznie dzaiłać a za jakiś czas znowu nie działa.

Wybacz, że tak późno dopiero odpowiadam, ale jakoś czasu nie miałem. Ekspres działa, moja rodzicielka wzięła go do pracy, tam jakiś koleś wziął go do domu i naprawił, nie mam jednak pojęcia co dokądnie przy nim robił..