Witam. Mam problem z żyrandolem. Kupiłem nowy żyrandol (2 żarówki) i nie wiem jak go podłączyć. Z sufitu wystają 3 kable niebieski czarny i brązowy. a jeśli chodzi o żyrandol to 5 kabli (kostka, 4 wejścia). Od lewej: L2;L1;N( 2 kable niebieskie); i kabel zielono żółty opisany dziwnym znaczkiem (kreski pionowe). Jak podłączyć ten żyrandol, aby zapalały się pojedynczo(czyli chcę jednym kliknięciem zapalić 1 żarówkę a 2 drugą. Proszę o pomoc.