Witam zamierzam kupić spawarkę do pospawania blachy samochodowej i różnych grubych drutów itp. Spawarka będzie wykorzystywana rzadko. Znalazłem na Internecie dwie spawarki czy warto w takie coś inwestować?
http://www.jula.pl/spawarka-mig-120a-210050
http://allegro.pl/migomat-einhell-bt-fw-100-bez-gazowy-herkules-i4390795310.html
http://www.jula.pl/spawarka-mig-120a-210050
http://allegro.pl/migomat-einhell-bt-fw-100-bez-gazowy-herkules-i4390795310.html