Witam, po włączeniu tv brak podświetlania matrycy (to telewizor LCD z krawędziowym podświetleniem LED). Jak wejść w tryb serwisowy dla tego modelu?
Próbowałem na pilocie V- razem z INPUT przy podłączaniu zasilania - NIE DZIAŁA
, V- razem z P- też nie działa. Po wielu próbach telewizor zaskoczył i pojawił się obraz, ale w tryb serwisowy nie wszedł. Jak już odpalił to o dziwo TV reagował na włączenia z pilota i za pomocą włącznika na tv jakby nic się nie działo.
Niestety po wyłączeniu na kilkanaście minut TV znowu nie podświetla matrycy. Kolejne próby włączenia z różnymi kombinacjami przycisków na pilocie V- Input ale TV nie chce zaskoczyć. Po około 30 minutach prób TV odpala - scenariusz ten sam TV reaguje normalnie na włączenia/wyłączenia jakby nic się nie zepsuło.
Po wyłączeniu na czas dłuższy niż kilkanaście minut matryca znowu nie działa.
Próbowałem na pilocie V- razem z INPUT przy podłączaniu zasilania - NIE DZIAŁA
Niestety po wyłączeniu na kilkanaście minut TV znowu nie podświetla matrycy. Kolejne próby włączenia z różnymi kombinacjami przycisków na pilocie V- Input ale TV nie chce zaskoczyć. Po około 30 minutach prób TV odpala - scenariusz ten sam TV reaguje normalnie na włączenia/wyłączenia jakby nic się nie zepsuło.
Po wyłączeniu na czas dłuższy niż kilkanaście minut matryca znowu nie działa.