Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka EWF 107410 W Bład EHO i EH2

mateuszb123456 28 Sie 2014 21:27 2355 11
  • #1 28 Sie 2014 21:27
    mateuszb123456
    Poziom 7  

Witam !
    Mam wielki problem, z pralka. Podczas prania wywalił mi błąd Eh2, nie chciała prac dalej, jak kręciłem programatorem to wo gule nie chciała się włączyć, ale po paru minutach kręcenia uruchomiłem ja na płukanie dalej prała, ale wszystkie programy nie chodziły, wyłączały się( ze wyświetlacz wo gule się nie zapalał, a powinien i migał guzik start/pauza) , później jak jakoś pralkę włączyłem ja na pranie, udało mi się włączyć na program syntetyki 60 c, to niegrzała wo gule przeszła do momentu spustu wody woda zimna wiec przekręciłem na program łatwe prasowanie i tez na 60 c to nagrzała do 35 c sprawdzałem na serwisowym, i na serwisowym raz był błąd E69 gdzie nie mogę znaleźć jego znaczenia w internecie tak jak tego błędu co obecnie w pralce jest EH2, teraz normalnie raguja wszystkie programy lecz jak chce włączyć pranie to włączam ją i pokazuje mi ten błąd EHO i zaraz się uruchamia co może być, filtr czysty waz drożny , napięcie tez jest dobre bo prałem wtedy na bawełnie 90 c i nagrzała ale te wyczyny się zaczęły na płukaniu, dodając do tego pralka miała już wymieniana grzałkę przez serwis 2 razy,i to samo było, ale grzała wodę normalnie a teraz nie i ten błąd na każdym programie się pokazuje nawet na wirowaniu , a teraz pralka nie jest na gwarancji i chcę ja naprawić, znowu wymieniać grzałkę, i znowu się zepsuje, rok temu miała wymieniana grzałkę, co może być ze ona takie coś robi.
    Proszę o pomoc to pilne!
    Pozdrawiam Mateusz

1 11
  • #2 28 Sie 2014 21:46
    jakubek56
    Poziom 23  

To prawdopodobnie awaria programatora.

0
  • #3 28 Sie 2014 23:13
    mateuszb123456
    Poziom 7  

Ale co dokładnie, jaka awaria.

Dodano po 1 [godziny] 13 [minuty]:

Dodając do postu wyżej załączyłem teraz wirowanie moich podkoszulek ręcznie wypranych , nie chciałem pralki włączać po tym o zrobiła, włączam wirowanie ( pompa chodzi ) a po 10 sekundach ( około) miga start/pauza i kontrolka do otwierania drzwi, ( ona by otworzyła) ale wcisnąłem start i dalej szla odwirowała, sprawdzałem na każdym kanale tak robi, ale na serwisowym nadal jest EH2 Co to znaczy.

0
  • Pomocny post
    #4 29 Sie 2014 07:18
    iskrownik
    VIP Zasłużony dla elektroda

EH2 za wysokie napięcie zasilania(tak mówi serwisówka), w praktyce uszkodzenie dzielnika pomiarowego na płycie sterującej.

1
  • #5 29 Sie 2014 17:37
    mateuszb123456
    Poziom 7  

a błąd EHO, teraz wo gule nie chce się pralka włączyć , pokazuje błąd EHO i przyciska start/pauza miga na czerwono

Dodano po 1 [minuty]:

A błąd EHO, teraz wo gule nie chce się pralka włączyć , pokazuje błąd EHO i przyciska start/pauza miga na czerwono.

2
  • #7 29 Sie 2014 19:19
    mateuszb123456
    Poziom 7  

Co mi po tym linku, jak pralki wlaczyc nie moge wo gule... Uziemienie jest dobre

Dodano po 1 [minuty]:

Ale po dzisiejszej zabawie z ,,pralka,, jest błąd E69 szukałem w internecie nie ma go, co oznacza?

0
  • #8 29 Sie 2014 20:15
    TONI_2003
    Moderator

mateuszb123456 napisał:
    jest błąd E69 szukałem w internecie nie ma go, co oznacza?

Nie masz zielonego pojęcia, ani z poprzednim zapytaniem, a tym bardziej teraz pisząc co widać powyżej. Przeczytaj i działaj, a nie to wzywaj fachowca bo za chwilę nie będzie już do czego... :cry:
    Link E69

0
  • #9 29 Sie 2014 22:15
    mateuszb123456
    Poziom 7  

3 raz by grzałka zepsuła, w tedy jak prałem pisałem jak byk pralka nagrzała, ale nie do 60 c, tylko niżej, czyli grzałka działa, jutro z rana biorę się za nią z moja koleżanka , tu mi chodzi, ze może miał ktoś takie doświadczenie jak ja, a nie mogłem znaleźć,bo w internecie nigdzie nie pisze ze mój model pralki się komuś zepsuł a nie napisał na elektorodzie.

0
  • #10 29 Sie 2014 22:38
    313094
    Użytkownik usunął konto  
  • #11 30 Sie 2014 07:47
    TONI_2003
    Moderator

mateuszb123456 napisał:
    bo w internecie nigdzie nie pisze ze mój model pralki się komuś zepsuł a nie napisał na elektorodzie.

Proste pytanie dlaczego musi to być twój model pralki? Czy każdemu na Elektrodzie podajesz cały i dokładny twój adres zamieszkania, a może tylko miasto wystarczy?
    Plus to co napisał mój przedmówca...

0
  • #12 30 Sie 2014 14:33
    mateuszb123456
    Poziom 7  

grzałka jest dobra, sprawdziłem ja przed chwila, i co miałem nie potrzebnie pieniądze tracić, bo to nie jest to, ta koleżanka się bawiła pralka bo rzeczy wo gule nie mamy( bawiła się w tym sensie ze chciała ja włączyć, a się nie udało) szypek72 ona ma chłopaka,

Dodano po 2 [godziny] 43 [minuty]:

grzalke kupilem nowa , zamontowalem i jest to samo, nie wiem co dalej mam robic

Dodano po 1 [godziny] 23 [minuty]:

Temat zamekam wołam fachowca, bo nadal nie wiem o co jej biega.

-1