Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S2 - Podczas wykonywania rozmowy ekran gasnie.

06 Wrz 2014 21:49 3552 7
  • Poziom 13  
    Podczas wykonywania połączenia ekran telefonu gaśnie, połączenie zostaje normalnie zrealizowane. Ekran po skończeniu połączenia się nie zapala, co więcej żaden przycisk nie powoduje włączenia ekranu. Połączenia nie można zakończyć z poziomu ekranu.
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Czujnik był sprawdzany ?
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    Wyłącz czujnik zbliżeniowy i sprawdź czy będzie gasnął
  • Poziom 13  
    czujnik wyłączony i problem znikł, teoretycznie bo kupując telefon nie było mowy o uszkodzonym czujniku.

Jeszcze jest jeden problem, mam nadzieje że mogę go tu poruszyć bez zakładania nowego tematu. Mianowicie z początku myślałem ze to wina baterii ale włożyłem z innego telefonu baterię dobra i problem dalej jest.

Bateria ląduję się bardzo długo. Czasami cały dzień pod ładowarką i nie zawsze ładuje się do 100%. Później bardzo szybko się rozładowuje. Czego to może być wina?
  • Poziom 13  
    A sprawdziłeś ładowarkę ?
    Być może to jej wina, mój brat ma HTC Desire 500 i jego oryginalna ładowarka ładowała telefon godzinami, a gdy chciał coś porobić na telefonie podczas ładownia to telefon po prostu się wyłączał, bo nie miał wystarczającej energii.
    Dodam że na początku było z ładowarką dobrze, pojawiło się to później.
    Problem został rozwiązany, jak mój brat zaczął używać ładowarki od noki, wszystko wróciło do normy i telefon normalnie się ładuje.
  • Poziom 13  
    sprawdzane na trzech ładowarkach. Problem ten sam.
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Wychodzi na to że problem tkwi głębiej w telefonie.
    Najlepiej oddać do jakiegoś serwisu.
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Na początek złącze ładowania do sprawdzenie, po złapaniu wilgoci potrafią dziać się problemy ładowania.