Witam.
Mam lodówkę Miele kfn9758iD.
Przestał działać agregat.
Sprawdziliśmy, że napięcie wchodzi na płytkę elektroniczną, ale nie jest podawane z niej na agregat.
Wyświetlacz pokazuje temperaturę i światło w lodówce się włącza.
Co może być przyczyną?
Jak droga może być naprawa?
Mam lodówkę Miele kfn9758iD.
Przestał działać agregat.
Sprawdziliśmy, że napięcie wchodzi na płytkę elektroniczną, ale nie jest podawane z niej na agregat.
Wyświetlacz pokazuje temperaturę i światło w lodówce się włącza.
Co może być przyczyną?
Jak droga może być naprawa?