Witam. Jakie w FIFA 15 wybrać ustawienia, by otrzymać najlepszą grafikę na komputerze? Proszę o wskazówki. Z góry dzięki.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamAUDIO_MIX_MODE = 0
CONTROLLER_DEFAULT = 0
DISABLE_WINDAERO = 0
FULLSCREEN = 1
MSAA_LEVEL = 2
RENDERINGQUALITY = 3
RESOLUTIONHEIGHT = 1200
RESOLUTIONWIDTH = 1920
VOICECHAT = 0
WAITFORVSYNC = 1 C:\Users\****\Documents\FIFA 15\fifasetup.ini