Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung eu40h6400 - smart hub, samsung aps, ipla, iplex

grunia88 04 Paź 2014 10:46 3387 3
  • #1 04 Paź 2014 10:46
    grunia88
    Poziom 2  

Witam, zakupilem ostatnio telewizor samsung eu40h6400. Telewizor dziala bez zarzutu, jednak mam problem z smart hub, a mianowicie w aplikacjach nie mam samsung apps i nie moge go nigdzie znalezc. Dlatego tez nie moge sciagnac aplikacii ktore mnie interesuja tj ipla czy iplex. I tu moje pytanie,czy jest mozliwe aby telewizor samsunga nie posiadal aplikacji samsung apps?co moge zrobic, czy to wina oprogramowania?Dodam od razu ze tel zostal zakupiony w pl a obecnie znajduje sie a terenie holandii, czy to jakies znaczenie tzn ograniczenie dla aplikacji?prosze o odwiedz i pozrawiam

0 3
  • #2 04 Paź 2014 14:45
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

grunia88 napisał:
    Dodam od razu ze tel zostal zakupiony w pl a obecnie znajduje sie a terenie holandii, czy to jakies znaczenie tzn ograniczenie dla aplikacji?

Praktycznie sam sobie odpowiedziałeś, dlaczego to nie działa.
    Musisz mieć POLSKIE ip.

0
  • #3 04 Paź 2014 16:34
    grunia88
    Poziom 2  

Czyli jednak, tak tez myslalem ale to moj pierwszy kontakt z smart tv. Nie nniej dzieki za odpowiedz

0
  • #4 27 Kwi 2016 22:35
    mazi998
    Poziom 10  

grunia88 napisał:
    Witam, zakupilem ostatnio telewizor samsung eu40h6400. Telewizor dziala bez zarzutu, jednak mam problem z smart hub, a mianowicie w aplikacjach nie mam samsung apps i nie moge go nigdzie znalezc. Dlatego tez nie moge sciagnac aplikacii ktore mnie interesuja tj ipla czy iplex. I tu moje pytanie,czy jest mozliwe aby telewizor samsunga nie posiadal aplikacji samsung apps?co moge zrobic, czy to wina oprogramowania?Dodam od razu ze tel zostal zakupiony w pl a obecnie znajduje sie a terenie holandii, czy to jakies znaczenie tzn ograniczenie dla aplikacji?prosze o odwiedz i pozrawiam

Są polskie aplikacje wystarczy ustawić, nie potrzeba plskiego ip.
    Wejdz do smart hub. Nacisnij kolejno: przewijanie do przodu, 2,8,9, przewijanie do tylu. w tym momencie powinno wyskoczyc menu z lista krajow do wyboru. wybierasz Polska i wszystko powinno sie samo zainstalowac.

0