Witam.
Chciałbym założyć taki Junkers
http://www.junkers-sklep.pl/gazowe_podgrzewac...cze_przeplywowe/junkers_wrdp_112g,p1228739083
Przywiozłem go z Niemiec.
Jednak panowie przy montażu nie mogli go w ogóle odpalić.
Powiedzieli, że nie mogę mieć takiego bo instalacja mojego gazu w moim domu nie wytrzyma, bo tak twierdzi jakiś majster od gazu.
Czy w Niemczech są inne Junkersy?
Moje pytanie brzmi, czy oni nie chcą mnie zrobić w balona?
Chciałbym założyć taki Junkers
http://www.junkers-sklep.pl/gazowe_podgrzewac...cze_przeplywowe/junkers_wrdp_112g,p1228739083
Przywiozłem go z Niemiec.
Jednak panowie przy montażu nie mogli go w ogóle odpalić.
Powiedzieli, że nie mogę mieć takiego bo instalacja mojego gazu w moim domu nie wytrzyma, bo tak twierdzi jakiś majster od gazu.
Czy w Niemczech są inne Junkersy?
Moje pytanie brzmi, czy oni nie chcą mnie zrobić w balona?