Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jazda kursora myszki

05 Maj 2005 10:17 4000 10
  • Poziom 17  
    Mam mały problemik z myszką kursor sam się przesuwa (w lewo albo do góry)

Bywa tak, że chcę kliknąć w przycisk i w tym momencie kursor ucieka.
    Zjawisko zachodzi tylko w Xpeku, bo w Win98 tego nie ma.

System świeży, od razu po instalacji xp, miałem też kiedyś ten problem, zniknoł jak zainstalowałem system od nowa.

Mysz sprawna, sprawdzana.

Instalacja sterów też nie pomaga
    Wyrzucałem z systemu, ściągałem nowe i nic

Myszka w tej chwili kulkowa, testowałem na różnych, nawet podkładki zmieniałem, mogę nawet myszke do góry nogami położyć i będzie to samo

Pleasee pomóżcie bo Mnie juz .............., nie mam już pomysłów jak się pozbyć tego
  • Poziom 12  
    Ok powiedzmy że twoja myszka jest sprawna, ale może poprostu nie jest stworzona dla twojego kompa :P A próbowałeś inną myszkę podłączyć do towjego kompa przy takiej konfiguracji?
  • Poziom 17  
    yurus1 napisał:

Myszka w tej chwili kulkowa, testowałem na różnych, nawet podkładki zmieniałem, mogę nawet myszke do góry nogami położyć i będzie to samo
  • Poziom 14  
    mialem to samo :]
    proponuje zmienic myszke i bedzie ok
  • Poziom 26  
    miedzy klawiszami to sie nazywa track point
  • Poziom 17  
    Próbowałem już róznych myszek na każdej jest to samo (myśle że to wina sterowników)

Po odłączeniu myszki kursor stoi w miejscu
  • Poziom 34  
    Też bym się przychylał do zmiany sterowników (jeśli w W98 działa poprawnie).
  • Poziom 35  
    Jest to typowe zachowanie myszy na starych sterownikach z windą XP i SP2. Wymiana sterowników na nowe likwiduje ten problem.
    Np A4Tech pisze o tym tak:
    Cytat:
    Q: How does Microsoft Windows XP Service Pack 2 Updates affect A4 Tech Corp. Products?

A: Due to recent Microsoft Windows XP Operating System Service Pack 2 Updates, A4 Tech product users may encounter hardware problem after SP2 is installed. Therefore, to solve this problem, A4 Tech has re-designed the newest driver to better serve consumers.

Please follow the following instructions for SP2 Solution:

1. Uninstall any previous installed A4 Tech product driver(s) and software.

2. Visit A4 Tech Corp. Website's “Support Page”, in “Download Section”, download the most updated driver(s) corresponding to the specific A4 Tech product.

3. After the updated driver(s) is installed, please restart the computer as needed.

4. The hardware problem encounter with Windows XP Service Pack 2 is now solved.

To learn more about Microsoft XP Service Pack 2, check out Microsoft's Service Pack 2 Website.
  • Poziom 30  
    A moze to trojan albo jakis virus ?