Witam wszystkich.
Mam problem ze swoim passatem i proszę o pomoc. Miałem na dzisiaj umówioną wizytę u mechanika na wymiane popychaczy w 1.9 TDI AFN 110 km.
Po rozkręceniu okazało sie że popychacze dobrane według katalogu w sklepie nie pasują do tych co mam w głowicy. Wyszło na to że mam głowice od golfa 3 lub passata B4. Popychacze zostały dobrane takie same jak wyciągnięte.
Czy taka zmiana głowicy ma wpływ na spalanie, kopcenie na czarno i słabsze osiągi.
Proszę o opinie na ten temat.
Pozdrawiam
Mam problem ze swoim passatem i proszę o pomoc. Miałem na dzisiaj umówioną wizytę u mechanika na wymiane popychaczy w 1.9 TDI AFN 110 km.
Po rozkręceniu okazało sie że popychacze dobrane według katalogu w sklepie nie pasują do tych co mam w głowicy. Wyszło na to że mam głowice od golfa 3 lub passata B4. Popychacze zostały dobrane takie same jak wyciągnięte.
Czy taka zmiana głowicy ma wpływ na spalanie, kopcenie na czarno i słabsze osiągi.
Proszę o opinie na ten temat.
Pozdrawiam