Witam,
borykam się z problemem silnika i wybijającej różnicówki.
Silnik jednofazowy, 2,2 kW, uzwojenie rozruchowe i robocze z odpowiednimi kondensatorami. Silnik można załączyć , osiąga odpowiednie obroty. Za każdym razem kiedy wyłączam silnik "wybija" różnicówka. Czy winą można obarczyć układ załączający/ wyłączający uzwojenie pomocnicze ( Lafert se03) czy to wina kondensatorów?
Pozdrawiam,
Dawid.
borykam się z problemem silnika i wybijającej różnicówki.
Silnik jednofazowy, 2,2 kW, uzwojenie rozruchowe i robocze z odpowiednimi kondensatorami. Silnik można załączyć , osiąga odpowiednie obroty. Za każdym razem kiedy wyłączam silnik "wybija" różnicówka. Czy winą można obarczyć układ załączający/ wyłączający uzwojenie pomocnicze ( Lafert se03) czy to wina kondensatorów?
Pozdrawiam,
Dawid.