DJF1 napisał: Witam
Wczoraj wymieniłem szybkę w galaxy s5, robiłem to w formie i okazało się że jednak mam dobry klej. Klej stał 3 godziny do dołu wylotem i faktycznie kilkanaście bąbelków powietrza uciekło do góry. Delikatnie opuszczałem szybkę i dałem trochę więcej kleju. Ładnie się rozprowadził i żadnych bąbli nie ma ale jednak jest coś nie tak. Na szkle po utwardzaniu od strony oczywiście zewnętrznej powstały takie jakby smugi których nie da się niczym wyczyścić, nie wiem czemu czy może to kiepskie szkło było bo kosztowało 11 zł na allegro czy może coś robię nie tak. We wcześniejszym telefonie miałem to samo, też takie smugi jakby powstały po naświetleniu. Może ,miał ktoś taki przypadek
Poziome smugi? Jeżeli tak to winna kiepskiego szkła kiedyś miałem taki sam przypadek.
Pozdrawiam