Uprzedzam teksty typu "weź fachowca itp." Chcę zrobić to sam (wiadomo kasa, nie każdy jest bogaczem).
Posiadam GB172-24 T50 z 1 obiegiem grzewczym, aktualnie planuje remont i chciałbym zrobić ogrzewanie podłogowe w części pomieszczeń.
Doczytałem iż by fajnie wszystko się sterowało potrzebny jest dodatkowy obwód, najlepiej to zrobić na module zaworu mieszającego MM10 buderusa do sterowania mieszaczem i pompą, plus do tego rozdzielacz z pompą.
Moje pytanie jest następujące: Jaki dobrać rozdzielacz z pompą do mm10 na 8 obiegów by to bezproblemowo współpracowało oraz jak to wszystko połączyć (piec do mm10 oraz rozdzielacz do mm10) mimo usilnych poszukiwań w internecie gotowego schematu połączeń tych urządzeń nie znalazłem. Proszę o pomoc (trolom dziękuję).
Posiadam GB172-24 T50 z 1 obiegiem grzewczym, aktualnie planuje remont i chciałbym zrobić ogrzewanie podłogowe w części pomieszczeń.
Doczytałem iż by fajnie wszystko się sterowało potrzebny jest dodatkowy obwód, najlepiej to zrobić na module zaworu mieszającego MM10 buderusa do sterowania mieszaczem i pompą, plus do tego rozdzielacz z pompą.
Moje pytanie jest następujące: Jaki dobrać rozdzielacz z pompą do mm10 na 8 obiegów by to bezproblemowo współpracowało oraz jak to wszystko połączyć (piec do mm10 oraz rozdzielacz do mm10) mimo usilnych poszukiwań w internecie gotowego schematu połączeń tych urządzeń nie znalazłem. Proszę o pomoc (trolom dziękuję).