Witam!
Szukam agregatu , ktory zasilał będzie bardzo sporadycznie (3-4 razy w roku w przypadku przerwy w dostawie pradu ) urzadzenia w gospodarstwie. Głównie dojarkę i zbiornik/schładzalnik na mleko. Moc silnika dojarki to 0.55KW, schładzalnika chyba 1,5KW no do tego trzeba doliczyć jeszcze silnik od mieszadła ale to malutki. Może mi ktoś coś polecić co kupić żeby to ruszyło? Tylko dokładnie chciałbym bliższej pomocy(a nie kup coś 18KW z wojska) jakiś link do agregatu lub polecenie dobrego sprzedawcy.
Chciałem kupić ten agregat Kraftwele 9,8KW , lecz poczytałem trochę w necie i strasznie ludzie narzekają na tą firmę. Podobno to jakieś chińczyki - wcale nie niemieckie. Moc i silnika i prądnicy jest podobno strasznie pozażywana, duże problemy z trwałością i jakością.
Proszę o podanie mi jakichś alternatyw w rozsądnych cenach 4-4,5tys.
Co myślicie o agregatach z silnikami HONDY firmy FOGO?
Dzięki i liczę na waszą pomoc
Szukam agregatu , ktory zasilał będzie bardzo sporadycznie (3-4 razy w roku w przypadku przerwy w dostawie pradu ) urzadzenia w gospodarstwie. Głównie dojarkę i zbiornik/schładzalnik na mleko. Moc silnika dojarki to 0.55KW, schładzalnika chyba 1,5KW no do tego trzeba doliczyć jeszcze silnik od mieszadła ale to malutki. Może mi ktoś coś polecić co kupić żeby to ruszyło? Tylko dokładnie chciałbym bliższej pomocy(a nie kup coś 18KW z wojska) jakiś link do agregatu lub polecenie dobrego sprzedawcy.
Chciałem kupić ten agregat Kraftwele 9,8KW , lecz poczytałem trochę w necie i strasznie ludzie narzekają na tą firmę. Podobno to jakieś chińczyki - wcale nie niemieckie. Moc i silnika i prądnicy jest podobno strasznie pozażywana, duże problemy z trwałością i jakością.
Proszę o podanie mi jakichś alternatyw w rozsądnych cenach 4-4,5tys.
Co myślicie o agregatach z silnikami HONDY firmy FOGO?
Dzięki i liczę na waszą pomoc