Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki laptop wybrać z grafiką nVidii?

Damianfre 30 Nov 2014 12:16 534 3
Optex
    Damianfre
    Level 9  
    Witam.
    Potrzebuję porady - który z tych modeli wybrać, a bezpośrednio chodzi mi o to aby laptop miał minimum:

- 8 GB ramu
    - Grafika koniecznie NVidia (tylko tutaj nie wiem czy jest taka opcja dla tych
    (laptopów, ale nie chce grafiki od Intela)
    - dysk najlepiej 500GB to jest minimum ale większa pojemność też mile widziana
    - procesor jakiś dwurdzeniowy taki, żeby ogarniał to. co niżej będzie wspomniane
    - matryca najlepiej matowa mam na połysku i już więcej nie chce
    - oczywiście przekątna ekranu max 15,6 Cala

Na końcu do czego ma służyć laptop:
    Do prac z Pakietem biurowym, ale do tego, oglądanie filmów szybki i wygodny dostęp do internetu, w miarę umiarkowane grzanie się lapka i do tego, żeby nie chodził jak czołg.
    Oprócz tych czynności od czasu do czasu chciałbym, aby komputer wydolił przy takich gierkach jak Call of Duty MW1/2/3 Black OPS/OPS2 Fifa i ogólnie starsze gierki, stąd chciałbym grafikę od NVidia, bo ta intelowska jest nic nie warta.

Na końcu budżet nawet do 2 000 tyś, ale to już jest maksymalna kwota, a byłbym szczęśliwy, gdyby doszła do maksymalnie 1 700 tyś złotych.

Za cenną pomoc już teraz bardzo wszystkim dziękuję. Mam nadzieję, że mi pomożecie.
    Pozdrawiam!
  • Optex
  • Optex
    Damianfre
    Level 9  
    Nie widziałem tego modelu na allegro ale bardzo mi się spodobał ! ;)

Szkoda że tylko 4 GB ramu no i te akcesoria też nie do końca potrzebne bez nich byłoby idealnie :)
    wariato
    Level 43  
    Pamięć sobie dokupisz, w sumie na twoje potrzeby wystarczy i 4GB.