ZDJĘCIE POGLADOWE
Witam.
Mam problem ze Centralą CT-1E firmy Key, dokładniej mówiąc podłączyłem pod przewody do czujnika ruchu 230v i spaliłem taką małą, prawdopodobnie niebieską "pestkę". (zaznaczyłem na zdjęciu czerwoną strzałką) Elektronik powiedział mi, że bez schematu nie będzie wiedział co tam wlutować. Sprawdził napięcia na innych podzespołach i jest szansa, że po wymianie tego czegoś wszystko będzie działać. Bardzo proszę o podanie mi parametrów tego "ustrojstwa".
Z góry dziękuję za pomoc.