mam kolumny o wymiarach wys;125cm , szer:25cm , glebokosc:33cm.
glosniki to:
-piezo alpharda
-2 x tonsil 20/40/16(wyciagniete z kolmn diorowskich).
-b-r o wymiarach dł:8cm, srednica:5cm.
wydaje mi sie ze jest za malo basu. nie wiem jak sobie z tym poradzic czy to wina glosnikow a moze ze strojenie?
napedzam to wieza sony rx88 wiec mocy chyba nie bedzie zaa malo!
pokoj ma 26m2.
glosniki to:
-piezo alpharda
-2 x tonsil 20/40/16(wyciagniete z kolmn diorowskich).
-b-r o wymiarach dł:8cm, srednica:5cm.
wydaje mi sie ze jest za malo basu. nie wiem jak sobie z tym poradzic czy to wina glosnikow a moze ze strojenie?
napedzam to wieza sony rx88 wiec mocy chyba nie bedzie zaa malo!
pokoj ma 26m2.