Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Antari F80z przerywa wydmuch

patryk1491 28 Gru 2014 14:17 3459 5
  • #1 28 Gru 2014 14:17
    patryk1491
    Poziom 9  

Witam, mam problem z wytwornicą. Wiem, że temat był wałkowany sto tysięcy razy, jednak zawsze sposób na naprawę dymiarki pozostawał ten sam.

Czyściłem roztworem wody destylowanej z octem (odkręcona dysza)
    Czyściłem rurkę łączącą pompkę z piecem
    Sprawdziłem pompkę, według mnie dmucha dobrze
    Próbowałem przedmuchać piec

Efekt? Trochę lepiej, ale według mnie nie jest tak jak być powinno. Zobaczcie sami:
    Filmik - klik

Co o tym sądzicie? Co można jeszcze poprawić, przedmuchać? Dodam jeszcze, że wytwornica nie pluje płynem.

0 5
  • #2 30 Gru 2014 21:22
    Adam163
    Poziom 10  

Może się okazać, że nie da się przedmuchać pieca. Ja w takiej sytuacji rozbieram piec. W otworze znajduje się "walec" o mniejszej średnicy z trzema poszerzeniami grubości /do średnicy otworu w aluminiowym piecu/
    Pozdrawiam, daj znać gdybyś miał problem..

0
  • #4 02 Sty 2015 23:26
    mmaker
    Poziom 18  

Piec w tej maszynie jest do wyczyszczenia o ile jest choć minimalnie drożny i potrzeba tu tylko kubek gorącej wody, opakowanie kwasku cytrynowego i strzykawki z kawałkiem wężyka pasującą ciasno na średnicę miedzianej rurki. Ale tu widzę że problemy są z zaworkiem w pompce.

0
  • #5 20 Sty 2015 12:41
    zgarniacz
    Poziom 13  

Woda destylowana z octem proporcje znajdziesz w necie. Wydmuchaj cały zbiornik i będzie jak nowa.

0
  • #6 24 Lis 2015 21:50
    pejus85
    Poziom 6  

witam jestem ciekaw czy autor postu napreawił wytwornice bo u mnie też słąbo leci niby przeczyściłem dysze przewód ale jest to samo ......??????

Dodano po 36 [sekundy]:

a pompka działa

0