Witam, koło zamachowe nie podnosi igły,i strzela ,odbija słychac tylko "psztyk"klik. Nic nie rusza
proszę o pomoc
to łucznik738 pomóżcie mi
proszę o pomoc
to łucznik738 pomóżcie mi
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam