Witam, jak w temacie pralka dochodzi do końca ale nie wyrzuca wody. Po włączenie z wodą cały czas pierze.
Tydzień temu wywaliła korki. Wymieniłem triaka, mostek i naprawiłem popalone ścieżki, prała kilka razy.
Tydzień temu wywaliła korki. Wymieniłem triaka, mostek i naprawiłem popalone ścieżki, prała kilka razy.