Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

c5 - domieszkowanie paliwa

22 Sty 2015 19:56 2397 6
  • Poziom 12  
    C5 1.6hdi hz 2 gen 2005r problem dotyczy systemu domieszkowania dodatku do fap. Auto po wymianie zbiornika i płynu, czyszczeniu dpf , brak usterek dotyczących filtra w kalkulatorze dodatku i sterowniku silnika poza błędem przekaźnika świec.
    Wyzerowane wszystkie liczniki: ilości dodatku w dpf, pobrania ze zbiornika, napełnienia zbiornika , wymiany filtra. Nie pobiera dodatku do wypalania przez co brak możliwości uruchomienia procedury wypalania. W parametrach (domieszkowanie niemożliwe) dodam że pompa dodatku pracuje + odpowietrzony układ. Korek obecny
  • Poziom 12  
    Naprawiłem (błędu przekaźnika ani żadnych innych niema) a wypalania jak nie było tak niema
    dodaje zrzuty z lexi może ktoś coś podpowie c5 - domieszkowanie paliwa

Dodano po 1 [minuty]:

c5 - domieszkowanie paliwa
  • Poziom 33  
    Napewno uczysz się i żle coś zrobiłeś, trzeba czytać instrukcje. Nie widzi zdiecia korka albo nie tankowałeś?
  • Poziom 12  
    korek widzi po po odkręceniu zmienia się z obecnego na nieobecny z paliwem próbowałem już na różne sposoby i dolewania różnej ilości nic to nie daje. korzystałem z tej instrukcji chyba że w niej jest błąd? http://service.citroen.com/dtt/CDP/donnees/pl...07_c8/c8_page_159_162_remplissage_additif.pdf
    Taka sama procedura jest np: w autocomie lub autobossie próbowałem też nimi i nic to nie zmienia
  • Poziom 12  
    ktoś wie co oprócz czujnika poziomu paliwa, korka magnetycznego i procedury zerowania 2 liczników odpowiada za to żeby marwal zobaczył tankowanie.
  • Poziom 16  
    Czy rozwiązałeś ten problem? Mam pacjenta z identycznym przypadkiem.

Moderowany przez T5:

3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.