Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NavRoad - Nagrywanie w pętli

andre9190 23 Sty 2015 21:06 3015 5
  • #1 23 Sty 2015 21:06
    andre9190
    Poziom 5  

Witam. Zakupiłem wideorejestrator firmy NavRoad (my cam HD) do kupiłem dodatkowo kartę 16 Gb ale nie mogę ustawić nagrywania w pętli. W instrukcji jest mowa iż mozna nagrywać do momentu końca miejsca na karcie a potem dalej z usuwaniem wcześniejszego nagrania. Natomiast 16Gb starcza na 1.5h filmu a potem komunikat koniec miejsca na karcie i dalej nie nagrywa. Czy jest mi potrzebna jakaś aktualizacja? Z góry dzięki za wszelką pomoc

1 5
  • #2 24 Sty 2015 07:35
    kiko80
    Poziom 23  

A jaki system plików, spróbuj FAT32 jeśli masz inny niż w/w.
    Jaka karta pamięci, może jakąś trefną kupiłeś.

Moderowany przez ANUBIS:

3.1.11. Zabronione jest publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.

0
  • #3 28 Sty 2015 21:07
    andre9190
    Poziom 5  

No nie wiem czy karta jest winna wszystko się nagrywa można przenosić na kompa a nagrywania w pętli nie można ustawić karta jest firmy GoodRAM

0
  • #4 29 Sty 2015 08:23
    Freddy
    Poziom 43  

kiko80 napisał:
    A jaki system plików, spróbuj FAT32 jeśli masz inny niż w/w.
    Jaka karta pamięci, może jakąś trefną kupiłeś.
    Kolego, zastanów się co piszesz. Fabrycznie takie karty maja format FAT32. Jeśli autor miałby inny format, to nagrywarka nie wykryłaby karty.

andre9190 :arrow: zanim zadasz pytanie, może bądź łaskawy zerknąć do instrukcji obsługi.

-1
    Załączniki:
  • #5 29 Sty 2015 17:36
    andre9190
    Poziom 5  

Gdybym z instrukcji obsługi odczytał jak to zrobić to bym nie zadawał pytania na forum. To logiczne że jeżeli coś nie działa udaje się po pomoc do instrukcji obsługi ale jeżeli dalej nie działa to muszę zasięgnąć porady gdzie indziej

0
  • #6 01 Lut 2016 12:49
    RafiB
    Poziom 10  

Witam, czy udało Ci się z tym nagrywaniem ? Mam ten sam problem

4