Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyta Główna Gigabyte GA-M68M-S2P Brak dzwięku !!

11 Lut 2015 14:23 675 4
  • Poziom 8  
    Witam ... mam problem z płytą główną Gigabyte GA-M68M-S2P otóż po włączenia i zainstalowaniu systemu pojawił się problem z dźwiękiem wszystkie sterowniki są zainstalowane ikonka na pasku z głośniczkiem pokazuje że muza leci żadnych błędów wszystko jak należy a brak dźwięku na wyjściu ... Podłączyłem panel przedni i to samo nawet brak szumu .... Co więcej można zrobić ?? w Biosie jest ustawione dobrze ... Jak sprawdzić czy to płyta główna ?? Jakieś zworki ... inne wyjście na płycie ??
  • Poziom 34  
    Odpalić jakiegoś linuksa w wersji live i sprawdzić czy jest dźwięk.
    Ja miałem kiedyś taki przypadek na xp że wszystko w systemie było prawidłowo a dźwięku nie było.
    Nie pomagało żadne przeistalowywanie sterowników.
    Po jakimś czasie wszystko wróciło do normy i dźwięk był.
  • Poziom 24  
    Podaj pełną specyfikację komputera.
  • Poziom 8  
    Moja Specyfikacja Komputera:
    AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Procesor 4000+ 2.10 Ghz
    Pamięć 4,0 GB
    Grafika NVIDIA GeForce 9500 GT

Zainstalowałem jeszcze raz System i nic nie pomogło jest niby dźwięk skala na głośniczku chodzi jak talala a nic nie słychać ... Już nie wiem co to może być ... Nie mam schematu od płyty bo może sprawdziłbym napięcia na wyjściu końcówki czy coś w tym stylu ... Prawdę mówiąc jestem w kropce :( Może to faktycznie jakaś mała usterka spowodowana sterownikiem lub ustawieniem w Biosie bo ostatnio mi się sam resetował i załączał się po 4-6 razach może to właśnie to zaszkodziło .... Proszę o Pomoc ... DZIĘKI !!