Witam ponownie.
Na płytce usunąłem zimne luty, wymieniłem elektrolity oczyściłem nóżki pamięci(zaśniedziałe). I stało sie pralka ruszyła zaczeła prać, po pary minutach jak chciała zawirować silnik przyśpieszył i zatrzymał sie programator zaczął sie obracać bez końca, pobierała wode i cały czas ją wypompowuje.(silnik ani drgnie). Ntc ok.33kom.
Musze szczytać błędy między 8 a 9 prgramem, czyż tak?
Triak po wylutowaniu też nie zabardzo mi się podoba (widać ze sie grzał) MAC15A10(800v 75/40mA) jaki będzie najlepszy zamiennik? (TAG 280,BT139/600,BTA24)
Rezystory sprawdzone poza układem( w normie wszystkie)
Pierwsze co to chyba od szczotek zaczne, potem dmuchnąc wężyk, elektrozawór, ntc no i błędy ,można jeszcze spróbować bin`a wgrać 93c86 a potem tylko płytke za 250zł i będzie chodziła
Mam prośbe, prawidłowa jest procedura w załączonym pliku?