Witam,
Zawiesza mi się komp przy włączaniu gier, załączam dwa zdjęcia ekranu. Robią się wzorki i kupa. Muszę zrestartować. Później zaczął się zawieszać nawet bez uruchamiania gry, podczas przeglądania neta. Czytałem, że może chłodzenie grafiki winne. I wymieniłem na karcie graf. pastę termoprzewodzącą. Karta 7 lat bez wymiany tej pasty. Pomyślałem, że pomoże, ale niestety, zwisy dalej jak były tak są. Pomocy, co takie objawy jak na zdjęciach oznaczają? grafika poszła?
Pozdrawiam
Zawiesza mi się komp przy włączaniu gier, załączam dwa zdjęcia ekranu. Robią się wzorki i kupa. Muszę zrestartować. Później zaczął się zawieszać nawet bez uruchamiania gry, podczas przeglądania neta. Czytałem, że może chłodzenie grafiki winne. I wymieniłem na karcie graf. pastę termoprzewodzącą. Karta 7 lat bez wymiany tej pasty. Pomyślałem, że pomoże, ale niestety, zwisy dalej jak były tak są. Pomocy, co takie objawy jak na zdjęciach oznaczają? grafika poszła?
Pozdrawiam