Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Płyta indykcyjna Amica PI6516TF - Migające literki F-C

DJ Davi 26 Feb 2015 17:43 3543 3
    DJ Davi
    Level 21  
    Witam,
    płyta indukcyjna Amica PI6516TF PBF4VI506FB podczas normalnej pracy przestała grzać. Wymieniłem kondensatory elektrolityczne oraz został wymieniony moduł oprogramowania. Teraz po włączeniu zasilania migają naprzemiennie literki "C",a potem "F" i tak w kółko. Działa tylko klawisz z kluczykiem. Czy muszę jakoś zaprogramować tą nową elektronikę do płyty?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    DJ Davi
    Level 21  
    Sprawdziłem też obydwa moduły wykonawcze , czujniki temperatury czujniki w cewkach oraz napięcia z przetwornicy zasilającej elektronike. Problem nadal występuje. Czy to może oznaczać, że mam wadliwy moduł z oprogramowaniem?
  • Helpful post
    User removed account
    Level 1  
    DJ Davi
    Level 21  
    Po rozmowie z serwisantem Amica wysłałem panel oprogramowania na reklamację.
    Zauważyłem też , przyciśnięcie wszystkich czterech "-" sensorów powoduje zaświecenie na dwóch wyświetlaczach lewych 1 - 1 , a przyciśnięcie czterech "+" powoduje zaświecenie liczby 0 - 9 na lewych wyświetlaczach. Co oznaczają te liczby ?