Witam.
Mam problem z w/w pralką nie włącza się grzałka poniżej opis wykonanych prac:
-sprawdzenie grzałki na prąd upływu na zimnej > 2.2 Gohm na ciepłej >220Mohm
na wszelki wypadek podmieniłem na nową,
-hydrostat analogowy zasilanie 5v out ok 3.4v out/digi płynna zmiana w Hz przy napełnianiu i trzyma poziom wody przy innej próbie podmieniony na używany te same odczyty,
-hydrostat stykowy wszystkie przejścia według kary serwisowej,
-moduł, usunięte zimne luty przekażnik sprawdzony po za obwodem,
-czujnik NTC sprawdzony następnie podmieniony na inny te same parametry
-przewody od grzałki i NTC zachowują ciągłość,
-moduł, na próbę podmieniony z wyższego modelu konfiguracja nie była, potrzebna
-kubek hydrostatu wyczyszczony.
Najdziwniejsze, że w trybie serwisowym załącza grzałkę prawidłowo.(ręce opadają)
Proszę o pomoc osoby, które zajmują się serwisem lub miały styczność z tym problemem i znalazły usterkę.
Proszę nie proponować wzywania egzorcysty.
Mam problem z w/w pralką nie włącza się grzałka poniżej opis wykonanych prac:
-sprawdzenie grzałki na prąd upływu na zimnej > 2.2 Gohm na ciepłej >220Mohm
na wszelki wypadek podmieniłem na nową,
-hydrostat analogowy zasilanie 5v out ok 3.4v out/digi płynna zmiana w Hz przy napełnianiu i trzyma poziom wody przy innej próbie podmieniony na używany te same odczyty,
-hydrostat stykowy wszystkie przejścia według kary serwisowej,
-moduł, usunięte zimne luty przekażnik sprawdzony po za obwodem,
-czujnik NTC sprawdzony następnie podmieniony na inny te same parametry
-przewody od grzałki i NTC zachowują ciągłość,
-moduł, na próbę podmieniony z wyższego modelu konfiguracja nie była, potrzebna
-kubek hydrostatu wyczyszczony.
Najdziwniejsze, że w trybie serwisowym załącza grzałkę prawidłowo.(ręce opadają)
Proszę o pomoc osoby, które zajmują się serwisem lub miały styczność z tym problemem i znalazły usterkę.
Proszę nie proponować wzywania egzorcysty.