Witam kolegów
Aktualnie działam nad opracowaniem prostego sterownika LED który będzie sterował paskami ledowymi, założenie to obciążalnośc ok 4-5A (dla 12i 24V)dlatego padło na mosfety.
Układ jest zasilany z różnych zasilaczy i w związku z czym potrzebuje pełną optoizolację.
Aktualnie używam układu z załącznika, wszystko jest ok tylko rezystory grzeją się dość mocno. Macie pomysł jak to usprawnić ?
PWM chodzi na ok 100Hz
Aktualnie działam nad opracowaniem prostego sterownika LED który będzie sterował paskami ledowymi, założenie to obciążalnośc ok 4-5A (dla 12i 24V)dlatego padło na mosfety.
Układ jest zasilany z różnych zasilaczy i w związku z czym potrzebuje pełną optoizolację.
Aktualnie używam układu z załącznika, wszystko jest ok tylko rezystory grzeją się dość mocno. Macie pomysł jak to usprawnić ?
PWM chodzi na ok 100Hz