Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Jaka najlepsza mapa na Android

pytlowany1 08 Cze 2015 13:14 1032 8
  • Jaka najlepsza mapa na Android

Poziom 15  

Witam, próbowałem kilka map na Androida i nic mnie nie zadowoliło.
    Yanosik musi być cały czas pod internetem, Sygic nie ma głosów a to be road pomimo rekomendacji znajomego, nie posiada w mapie np. mojego domowego adresu (miasto 30tys).
    Proszę o propozycję map, które sprawdziliście, tak żeby była czytelna nawigacja i również żeby była możliwość pracy w offline.
    Używałem kiedyś Auto Mapy ale ta za słono płatna.
    Pozdrawiam

0 8
    Poziom 35  

Here maps, czyli dawne Nokia Maps. Jest za darmo.
    Można pobrać mapy i głosy offline, można używać online.

Jeśli chodzi o dokłądność map i prowadzenie - i tak nic (IMHO) nie pobije automapy.

0
    Specjalista AGD

Ostatnio korzystałem z Here w mieście drogą ekspresową i co chwilę przeliczało mi trasę, bo mapa myślała, ze zjeżdzam na prawo.

AutoMapa na Androida to ok. 150zł na 2 lata i 4 razy jest aktualizowana. To troszkę ponad 6zł miesięcznie.
    Miesięcznie 2 piwka mniej / pół paczki mnie wypalonej, a mamy legalną i porządną mapę.

1
    Poziom 35  

MARCIN.SLASK napisał:
    Ostatnio korzystałem z Here w mieście drogą ekspresową i co chwilę przeliczało mi trasę, bo mapa myślała, ze zjeżdzam na prawo.

U mnie ten problem nie występuje, wkurza mnie natomiast wymowa i 'połykani' słów, oraz mało miły głos dostępny w Here maps...

Cytat:

AutoMapa na Androida to ok. 150zł na 2 lata i 4 razy jest aktualizowana. To troszkę ponad 6zł miesięcznie.
    Miesięcznie 2 piwka mniej / pół paczki mnie wypalonej, a mamy legalną i porządną mapę.

Łoł... zatrzymałem się na etapie kiedy 149 było na rok...
    No to Here ma niestety wylot...

0
    Specjalista AGD

askr napisał:
    MARCIN.SLASK napisał:

U mnie ten problem nie występuje, wkurza mnie natomiast wymowa i 'połykani' słów, oraz mało miły głos dostępny w Here maps...

Cytat:

Łoł... zatrzymałem się na etapie kiedy 149 było na rok...
    No to Here ma niestety wylot...

No to masz teraz pół ceny (Na Androida), na pozostałe WM w zeszłym roku kupiłem za 139zł. Trzeba szukać gdzie taniej, bo często na oficjalnej stronie producenta jest drożej.
    Instalowałem też inną aplikację mapy Offline, ale do ściągnięcia ponad 600MB, a przez WiFi ponad 24h ściągło 1/10 tego. Jak tylko mam zasięg UMTS, to otwieram GoogleMaps w limicie 250MB miesięcznie spokojnie się zmieszczę.

0
    Poziom 27  

Witam!

askr napisał:
    Here maps, czyli dawne Nokia Maps. Jest za darmo.
    Można pobrać mapy i głosy offline, można używać online.
    Ale te mapy dostępne są za darmo tylko na Windows Phone, według mojej wiedzy.

0
    Poziom 43  

pytlowany1 napisał:
    Sygic nie ma głosów
    Kto Ci to powiedział ?
    Piracka wersja może nie mieć, ale legalna ma głosy.
    pytlowany1 napisał:
    Używałem kiedyś Auto Mapy ale ta za słono płatna.

Czy kwota 6 zł miesięcznie to rzeczywiście tak dużo ?

-1
    Poziom 15  

No tylko nie mozna zaplacic raz na miesiac, tylko z góry za dwa lata a to juz jest dla mnie problem :)

0