Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Re: Mildton 80 vs Altus 110

hafexo 09 Cze 2015 11:26 729 3
  • #1 09 Cze 2015 11:26
    hafexo
    Poziom 12  

Nie jest to pytanie co kupić, jedynie kłócę się z kolegą które kolumny lepiej grają. Według mnie Mildtony o niebo lepsze, mięciutki bas, pełny środek, łagodny nie syczący wysoki. Altusy poza tym że napier**** i lepiej wyglądają to są strasznie słabe. No ale co kto lubi ;P
    Dodam ze posiadam mildtony 80 i altusy 140 (wiem ze mówimy o 110) i na altusach nie potrafię słuchać :D

Pozdrawiam i liczę na wasze opinie :D

0 3
  • #2 09 Cze 2015 14:44
    398216 Usunięty
    Poziom 43  

Opinii na temat wyżej wspomnianych kolumn jest na forum sporo... Jednak - mimo rozbieżności wynikających z tego, że każdy lubi to co lubi...- większość (a i ja się ku temu skłaniam) jednak jednoznacznie określa brzmienie Altusów - dość... specyficzne... ;)
    Jak ktoś lubi łupaninę - wybierze Altusy. Jeśli woli słuchać muzyki - wybierze nieco lepiej brzmiące Mildtony.

0
  • #3 09 Cze 2015 23:07
    piusik
    Poziom 12  

Głośnik głośnikowi nie równy i stąd kolumna kolumnie nierówna chociaż typ jej nawet ten sam...

0
  • #4 10 Cze 2015 00:41
    hafexo
    Poziom 12  

No wiadomo, jak chciałbym żeby sąsiadom się meble przesuwały to Altusy - ale gdzie w tym sens?

Wiadomo, że to też trochę zależy od typu muzyki jaki słuchamy, no ale Altusy do rocka, klasyki, generalnie "lżejszych" gatunków po prostu się nie nadają - chociaż Mildtony, jak trzeba było mocniej basem dać, to też sobie nieźle radzą :D.

0