Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lark freebird 43.3 - Kasia pyta - jak wgrać mapy?

werewer 07 Jul 2015 13:59 6522 7
    werewer
    Level 2  
    Witam Serdecznie!
    Kupiłam nawigacje Lark Freebird 43.3, jednak przeprowadziłam się do Irlandii i nie posiadam map tego kraju w nawigacji :c
    Wiem tyle, że jest odblokowana, po podłączniu do komputera nic nie wykrywa, nie mogę zgrać actiesync manager bo mam windows7.
    Proszę uprzejmie o pomoc w rozwiązaniu problemu :)).

Kasia25
    kindlar
    Level 41  
    Masz w niej kartę pamięci?
    Freddy
    Level 43  
    Jakie mapy masz w tej chwili zainstalowane ?
    Jakiego systemu, Automapa, MapaMap, czy cos innego ?
  • Helpful post
    darek5650
    Level 12  
    Kup karte pamięci, wgraj na nią dowolny system nawigacji np. http://navigatorfree.mapfactor.com/en/ jest za darmo, mapy całej europy i świata. W meni larka wskaż tylko plik do startu nawigacji i gotowe. Komunikaty po polsku. Średnio co miesiąc aktualizacja.
    werewer
    Level 2  
    Lark Map 1.5
    Polska licencja, zarejestrowana.
    Orginalne mapy Larka zainstalowane od nowości.
    Dobrze rozumiem, że mam podać tylko w menu -> ścieżka nawigacji i tam ścieżkę do pliku exe po prostu?
    a karte kupiłam 16 giga

Dodano po 13 [minuty]:

tylko nie wiem jak s

Dodano po 41 [sekundy]:

tylko nie wiem jak ściągnąć wersje android na to urzadzenie,w innych wersjach nie ma pliku exe :ccc
  • Helpful post
    kindlar
    Level 41  
    Na windows CE5.
  • Helpful post
    darek5650
    Level 12  
    Ściągasz wersje na windowsa http://download.mapfactor.com/NavigatorFree_install.exe, instalujesz na komputerze wskazując jako miejsce zapisu kartę sd która jest w czytniku komputera. Po włożeniu karty do nawigacji, wskazujesz plik exe jako plik do uruchomienia i gotowe.
    werewer
    Level 2  
    Dziękuję wam bardzo, zostało mi wpisać w programie klucz produktu, powie mi ktoś gdzie go dostane? :))